×

درباره ما

شرکت پیشرو طب زمان با هدف بهبود ارائه کالا و خدمات دندانپزشکی تاسیس شده است.این شرکت با کسب تجربه در طی سال ها فعالیت در حوزه های مختلف از جلمه طراحی،ساخت و تولید،تعمیر،بازسازی و ده ها مورد دیگر توانسته است اطلاعات کامل و استانداردی را در این زمینه جمع آوری کند.هدف اصلی این شرکت به اشتراک گذاری این اطلاعات ارزشمند با جامعه پزشکان ، تکنسین ها و تعمیر کاران بوده و ما بسیار خوش حال و خرسند خواهیم بود تا بتوانیم این تجربیات ارزشمند را با شما به اشتراک بگذاریم.

فعالیت های اصلی شرکت پیشرو طب زمان

دیجیتال مارکتینگ
شرکت پیشرو طب زمان ارائه دهنده انواع کالاهای مختلف در زمینه دندانپزشکی بوده و سعی آن بر این است بهترین کالا ها از نظر قیمت و کیفیت را عرضه نموده و پشتیبانی نماید.

مشاوره و پشتیبانی تلفنی به صورت رایگان
شرکت پیشرو طب زمان ارائه دهنده مشاوره و پشتیبانی تخصصی در کلیه زمینه ها به مشتریان خود میباشد.

تعمیرات تخصصی
شرکت پیشرو طب زمان مجهز به دستگاه های پیشرفته در زمینه تعمیرات بخش های مکانیکی ، هیدرولیکی ، پنیوماتیکی و الکترونیکی بوده و میتواند پاسخگوی کلیه نیازهای شما در این زمینه باشد.

بازسازی تجهیزات
شرکت پیشرو طب زمان توانایی بازسازی تجهیزات فرسوده و آسیب دیده را داشته و میتواند این امر را تا رسیدن محصول مورد نظر به روز های اولیه خود انجام دهد.این خدمات شامل کلیه بخش های یک دستگاه از جمله الکتریکی ، مکانیکی ، هیدرولیکی ، پنیوماتیکی ، بدنه های پلاستیکی و فلزی می باشد.

تماس با پیشرو دنتال